Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Okazion Shitet apartament 2+1 ne zonen e voll
Okazion Shitet apartament 2+1 ne zonen e voll
63000 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 63000 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ”„OkazionđŸ”„
đŸ’„Shitet apartament 2+1 ne zonen e vollges.đŸ’„
🏱Pallat ekzistues kati i 6 ( Jo i fundit).
📐Siperfaqe e brendeshme 114m2.
Organizuar nga:
đŸ”čkorridori hyres
đŸ”č1wc
đŸ”č1 magazine
đŸ”č2 dhoma gjumi me dalje ne ballkon pamje nga jugu dhe deti
đŸ”čguzhine/soxhorno me dalje ne ballkon
đŸ”č2 ballkone.
✅Apartamenti i restauruar dhe i mobiluar totalisht.
🛋Shitet totalisht i mobiluar.
📑Pajisur me dokumentacion te rregullt.
đŸ’¶Cmimi: 63.000€ i diskutueshem
Kontakto tani: 0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.