Pasuri të Paluajtëshme/Shtëpi e Vila për Shitje/Okazion Shitet Vile 2 Kateshe ne Plazh
Okazion Shitet Vile 2 Kateshe ne Plazh
190000 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 190000 Euro
  • Kategoria: ShtĂ«pi e Vila pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„Shitet vile 2 kateshe ne zonen e plazhit "Teuta".đŸ’„
âžĄïžVetem 1 minut nga rruga kryesore.
📐Siperfaqe trualli 295m2
📐siperfaqe ndertimi 110m2 per cdo kat.
âžĄïžKati 1
Organizuar nga:
🔾Soxhorno
🔾1 dhoma gjumi
🔾2wc.
âžĄïžKati 2
Organizuar nga:
🔾4 dhoma gjumi
🔾1wc
🔾ballkon nga jugu.
🏠Vila eshte e restauruar dhe e sistemuar totalisht.
✅Parkingu i makinave si dhe orborri i sistemuar.
📑Pajisur me dokumentacion te rregullt.
đŸ’¶Cmim 190.000€ i diskutueshem
Kontakto tani:
đŸ“Č0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.