Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Okazion Shitet Gazoniere tek Rrota e Kuqe
Okazion Shitet Gazoniere tek Rrota e Kuqe
25000 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 25000 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ”„OkazionđŸ”„
đŸ’„Shitet super Gazoniere ne zonen e Rrotes se Kuqe plazh Durres.đŸ’„
🏱Pallat i ri me ashensor,kati i 4.
📐Siperfaqe 45m2.
Organizuar nga
🔾nje dhom/Guzhine
🔾1 wc e sistemuar.
âžĄïžPamje nga jugu/Deti.
📑Pajisur me dokumentacion te rregullt.
đŸ’¶Cmim 30.000€ e mobiluar i pa diskutueshem dhe 25.000€ i pa mobiluar i pa diskutueshem.
Kontakto tani:
đŸ“Č0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.