Automjete/Makina/Okazion Shitet Citroen C4 16 HDI
Okazion Shitet Citroen C4 16 HDI
4200 Euro
Postuar më 04.05.2021
Njoftim i Verifikuar
Autooferta

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Autooferta

+355692066636

 • Cmimi: 4200 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Durrës Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Citroën
 • Modeli: C4
 • Viti: 2011
 • KM: 205000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Manual
 • Tipi Veturës: Veturë
 • Targa: Shqipëtare
Okazion Citroen C4 1.6 HDI
Gjendje shume te mire
Full Option sic duket dhe nga foto.
E gatshme per cdo lloj kontrolli.
Gjendja perfekte.
Cmimi: 4200Euro Pak i Diskutueshem
Kontakt: 0692455557
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.