Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/Okazion Shitet Apartament 1+1 te Stadiumi
Okazion Shitet Apartament 1+1 te Stadiumi
32000 Euro
Postuar më 18.01.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 32000 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
🔥🔥Okazion🔥🔥
💥💥Shitet apartament 1+1 ne zonen e Stadiumit, pran Kryqit te kuq.💥💥
🏢Pallat i ri 6 katesh, i pa prekur nga termeti.
➡️Apartamenti ndodhet ne katin 0.
📐Siperfaqe e brendeshme 72m2.
Organizuar nga:
🔸korridori
🔸1 dhome gjumi
🔸1 wc me dritare
🔸soxhorno
🔸guzhine gatimi
🔸oborri i jashtem.
✅Shtepia eshte e restauruar si dhe shtruar me parket.
➡️Shitet pjeserisht e mobiluar.
💶Cmim 32.000€
Kontakto tani:
📞0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.