Elektronika/Audio Video e CCTV/Okazion Kamera Sigurie duke filluar nga 15Eur
Okazion Kamera Sigurie duke filluar nga 15Eur
15 Euro
Postuar më 31.01.2021
Njoftim i Verifikuar
Viewplus

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Viewplus

+355699729927

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 15 Euro
  • Kategoria: Audio Video e CCTV
  • Vendodhja: Berat Shqipëri
Shiten kamera sigurie duke filluar nga 15Euro
Disponojme modele nga HD deri Ultra 4K. Shitje me shumice e pakice.

Tel: +355 69 9729927 WHATSAPP VIBER
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.