Punësim e Biznes/Ofroj Punë/Ofroj vend pune Estetiste
Ofroj vend pune Estetiste
0 Lek
Postuar më 24.04.2021
Njoftim i Verifikuar
ParukeriLaureta

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

ParukeriLaureta

+355682583445

  • Cmimi: 0 Lek
  • Kategoria: Ofroj PunĂ«
  • Vendodhja: TiranĂ« ShqipĂ«ri
🔴Sallon "Laureta" kërkon specialiste në punimin e thonjve

❗Kriteret: Të ketë eksperiencë në punimin e thonjve me xhel; manikyr; pedikyr dhe depilim.

📲 Për më shumë informacion kontaktoni në numrin: 0692433002.

📍Adresa: Rruga  "Gjik Kuqali" pranë Stadiumit "Selman Stermasi",Tiranë.
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.