Pasuri të Paluajtëshme/Ambiente Biznesi /Objekt me qera +magazine autostrada Tr Dr km1
Objekt me qera +magazine autostrada Tr Dr km1
6000 Euro
Postuar më 14.12.2020
Njoftim i Verifikuar
DiamantB

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

DiamantB

0683998883

  • Cmimi: 6000 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Pershendetje nqs ju intereson une jap me qera nje objekt me super vendndodhje ne hyrje te autostrades Tirane - Durres km1 objekt 3 kate me 1050m2
350m2 kati plus magazine mbrapa 1000 m2 dhe hapsire para objektit 1000 m2. Vendndodhja sapo kalon tregun agro-ushqimor.
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.