Pasuri të Paluajtëshme/Ambiente Biznesi /OKAZION Shitet super dyqan Qender Durres
OKAZION Shitet super dyqan Qender Durres
250000 Euro
Postuar më 20.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 250000 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Shitet super dyqan ne qender te qytetit te Durresit.💥💥
✅Nje nga zonat te te mira te biznesit pran stacionit te trreni.
🏢Dyqani ndodhet ne nje pallat te ri kati i pare
➡️Aktualisht me qera prej 7- vitesh me nje qera te konsiderueshme.
🗂Pajisur me domumentacion te rregullt.
📐Siperfaqe 100m2 nga te cilat 7m buze rruges kryesore
🔹4 vetrata xhami buz rruge.
💶Cmimi 2500€/m2 si dhe ne total 250.000€ i diskutueshem.
Per informacion ose vizita ne prone na kontaktoni
📞0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.