Automjete/Makina/OKAZION BENZ C220 AVANTGART KAMBIO AUTOMAT VI
OKAZION BENZ C220 AVANTGART KAMBIO AUTOMAT VI
7700 Euro
Postuar më 07.02.2021
Njoftim i Verifikuar
Julian_dina@hotmail.com

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Julian_dina@hotmail.com

0693326867

 • Cmimi: 7700 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Mercedes-Benz
 • Modeli: C-Class
 • Viti: 2009
 • KM: 195000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Automatik
 • Tipi Veturës: Sedan
 • Targa: Shqipëtare
🔥 SHES 🔥
BENZ C220 CDI AVANTGART
KAMBIO AUTOMAT.
FULL OPTION; NAVIGATORE, SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA, SEDILE LEKURE +COP, DISQE 17 ALUMINI, SENSOR SHIU DHE DRITASH, 2 CELSA ETJ.
ME DOGAN TE PAGUAR
NE GJENDJE SHUM TE MIRE
CMIMI 7700 EURO
CEL 0695555345
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.