Automjete/Makina/OKAZION BENZ C180 BENZIN+GAZ LAVATO VITI 2010
OKAZION BENZ C180 BENZIN+GAZ LAVATO VITI 2010
7400 Lek
Postuar më 10.08.2021
Njoftim i Verifikuar
 • Cmimi: 7400 Lek
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Mercedes-Benz
 • Modeli: C-Class
 • Viti: 2009
 • KM:
 • Karburanti: Gaz/Benzinë
 • Kambio: Manual
 • Tipi Veturës: Sedan
 • Targa: Shqipëtare
SHES
BENZ C180 AVANTGART BENZIN+ IMPJANT GAZI LAVATO I SAPO MONTUAR ME 2VJET GARANCI
VITI 10/2009
OPSIONET; NAVIGATORE + DVD , SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA , BLUETOOTH , FEMER XENON , SEDILE LEKURE + COPE , KAMBIO MANUALE , SENSOR SHIU + DRITASH, DISQE 17.
ME DOGANE TE PAGUAR E SAPO ARDHUR
CMIMI 7400 EURO
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.