Automjete/Makina/OKAZION BENZ B180 CDI KAMBIO AUTOMAT AVANTGAR
OKAZION BENZ B180 CDI KAMBIO AUTOMAT AVANTGAR
5200 Euro
Postuar më 11.08.2021
Njoftim i Verifikuar
 • Cmimi: 5200 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Mercedes-Benz
 • Modeli: B-Class
 • Viti: 2008
 • KM: 200000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Automatik
 • Tipi Veturës: Veturë
 • Targa: Shqipëtare
SHES
TIPI;BENZ B180 CDI
MODELI; AVANTGART
KAMBIO; AUTOMAT
OPSIONET; NAVIGATORE, SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA, KAMERA,SEDILE LEKURE+COVE NGJYRE BEZHE,PASQYRAT ME PALOSJE
VITI 10/2007
DOGANE; E PAGUAR
GJENDJA; SHUM E MIRE
CMIMI 5200 EURO I DISKUTUSHEM
CEL 0692210204
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.