Automjete/Makina/OKAZION AUDI A3 SPORTBACK KAMBIO AUTOMAT FULL
OKAZION AUDI A3 SPORTBACK KAMBIO AUTOMAT FULL
5800 Euro
Postuar më 07.02.2021
Njoftim i Verifikuar
Julian_dina@hotmail.com

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Julian_dina@hotmail.com

0693326867

 • Cmimi: 5800 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Audi
 • Modeli: A3
 • Viti: 2007
 • KM: 190000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Automatik
 • Tipi Veturës: Sedan
 • Targa: Shqipëtare
OKAZION
AUDI A3 SPORTBACK
KAMBIO AUTOMAT
MARSHE NE TIMON F1
FENER BI XENON
SENSOR PARKIMI
SENSOR SHIU DHE DRITASH
VITI 11/2006
2CELSA
ME LIBER SHERBIMESH
ME DOGANE TE PAGUAR
CMIMI 5800 EURO I DISKUTUSHEM
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.