Punësim e Biznes/Ofroj Punë/Mundesi Punesimi ne Gjuhen ITALIANE
Mundesi Punesimi ne Gjuhen ITALIANE
500 Euro
Postuar më 26.06.2021
Njoftim i Verifikuar
Uarda

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Uarda

+355688697250

  • Cmimi: 500 Euro
  • Kategoria: Ofroj Punë
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Mundesi punesimi ne gjuhen Italiane, ne Forex , Telefonia, Pressa Appuntamenti !
Vend Vakant : Operator/e ose Grup Operatoresh
Gjuha : Italisht
Ofrojme : HOT LEADS dhe PAGAT ME TE LARTA NE TREG
ME EKSPERIENCE NE FOREX
Adr : Zogu i Zi, Garda e Republikes, Te Juridiku ne Bllok, Mbrapa UFO University, TIRANE.

KONTAKT :
0688697250
[email protected]
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.