Punësim e Biznes/Ofroj Punë/Mundesi Punesimi ne FOREX ne Gjuhen Greke !
Mundesi Punesimi ne FOREX ne Gjuhen Greke !
500 Euro
Postuar më 02.06.2021
Njoftim i Verifikuar
Uarda

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Uarda

+355688697250

  • Cmimi: 500 Euro
  • Kategoria: Ofroj Punë
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
OFROJME MUNDESI PUNESIMI NE GJUHEN GREKE ( PER OPERATORE ME EKSERIENCE PUNE )

FUSHATA : FOREX
Vend Vakant : Operator/e ose Grup Operatoresh
Gjuha : Greqisht
Ofrojme : HOT LEADS DHE PAGAT ME TE LARTA NE TREG !
OPEROJME FULL - TIME !
Adr. : Selvia , Tirane

KONTAKT :
0688697250
[email protected]
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.