Automjete/Bicikleta/Moongose BIKE
Moongose BIKE
8500 Lek
Postuar më 23.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Bicikleta

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Bicikleta

+355 693467783

  • Cmimi: 8500 Lek
  • Kategoria: Bicikleta
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Okazion Biciklete me amortizim para dhe mbrapa
26inch. Marshe 7x3
Goma dhe Companjol te ri.
Info Whatsapp
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.