Automjete/Makina/Mercedes benz c200 CDI *Super gjendje* 2012
Mercedes benz c200 CDI *Super gjendje* 2012
11000 Euro
Postuar më 24.02.2021
Njoftim i Verifikuar
Drini

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Drini

+355 682145883

 • Cmimi: 11000 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Elbasan Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Mercedes-Benz
 • Modeli: C-Class
 • Viti: 2012
 • KM: 150000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Manual
 • Tipi Veturës: Me Portobagazh
 • Targa: Shqipëtare
Mercedes-Benz Viti 2012, C200 CDI, Diesel / Nafte, look AMG
Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike xhenerike gjithashtu dhe nga ajo estetike. Super ekonomike dhe komode.Me kilometrazh 149257km.
Makina disponon opsione si: sedilje lekure dhe cope, me ngrohje dhe levizje elektrike; cruise control, board computer, navigation, audio, Bluetooth aux; EKO mode, fikje-ndezje ne semafor; sensore para dhe mbrapa; klima 2 zone, timon version sport; drita automatike; sensor shiu; komandimi i pasqyrave me buton; disqe AMG look, goma ne gjendje shume te mire.
*CMIMI I DISKUTUESHEM*
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.