Elektronika/Kompjutera/Laptop HP EliteBook 820 Core i54300U 4Ram 8GB
Laptop HP EliteBook 820 Core i54300U 4Ram 8GB
270 Euro
Postuar më 05.06.2021
Njoftim i Verifikuar
Olsi

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Olsi

+355697270030

  • Cmimi: 270 Euro
  • Kategoria: Kompjutera
  • Vendodhja: TiranĂ« ShqipĂ«ri
Laptop HP ElitBook 820
Core i5 4300U
4 Ram
8GB
hdd 320GB
Tastier me led

đź“ĄModeli mei ri qe na ka ardhur keto dit
Sasia e limituar & me Shumic dhe me Pakic
Shumica ka cmim tjeter Kontakt
Tel : 0697270030
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.