Shtëpi e Kopshtari/Mobilje/Krevat per femije
Krevat per femije
10000 Lek
Postuar më 25.01.2021
Njoftim i Verifikuar
Ariel

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Ariel

+355 694286929

  • Cmimi: 10000 Lek
  • Kategoria: Mobilje
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Shitet krevat per femije, ne gjendje shume te mire me dyshek dhe veshjet anesore te krevatit. Me opsion per tu tundur dhe me krah te levizshem. Si dhe me 4 sirtare per te mbajtur sende te nevojshme per bebin.
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.