Shtëpi e Kopshtari/Mobilje/Kendi BARONS ne OFERTE
Kendi BARONS ne OFERTE
699 Euro
Postuar më 25.01.2021
Njoftim i Verifikuar
Magazinaofertave

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Magazinaofertave

+355692054123

  • Cmimi: 699 Euro
  • Kategoria: Mobilje
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
Kendi BARONS ne OFERTEđŸ„°
Nga ❌799€❌ behet ✅699€✅

✅Permasat dhe ngjyrat me porosi sipas deshires
✅Sfyngjer 6000💯
✅Cope shume cilesore, kunder ujit💧
✅Pjesa e mbeshteteses se kokes eshte me mekanizem te levizsshem duke j’u ofruar keshtu me shume rehati dhe komoditet

Porosit online paguaj ne dorezim
DmđŸ“© ose đŸ“Č0692054123

🟱Paguani me keste
Adresa: 📍Mbikalimi Shkozetit, Rotonta e Kenetes,unaza e re #Durres🚘
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.