Elektronika/Aksesorë/Kamera per Makine 5MP FULL HD + AUDIO
Kamera per Makine 5MP FULL HD + AUDIO
2500 Lek
Postuar më 14.08.2021
Njoftim i Verifikuar
Ofertadites

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Ofertadites

+355697001001

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 2500 Lek
  • Kategoria: Aksesorë
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
SUPER OFERTE

Shitet Kamera per Makine cilesia 5MP FULL HD.
Filmim Video + Audio. Super kualitet per diten dhe naten.

Ektan 2.7Inch
G-Sensor
Night Vision
Dalje HDMI

Ne cmim nuk perfshihet Memory Card. Memory Card eshte opsionale
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.