Elektronika/Audio Video e CCTV/Kamera e Brendshme 2MP Full HD Metalike
Kamera e Brendshme 2MP Full HD Metalike
30 Euro
Postuar më 31.01.2021
Njoftim i Verifikuar
Viewplus

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Viewplus

+355699729927

Ky produkt është i vlefshëm për shërbim transporti me Korrier

Zgjidhni njoftimet që ofrojnë shërbim transporti dhe kontaktoni shitësin për Postë Falas.
Dërgojani të dhënat tuaja shitësit që të nisë porosinë.
Ju keni të drejtë të kontrolloni produktin tuaj gjatë dorëzimit, ju paguani vetëm nëse gjithçka është në rregull
Ofertadites & Posta nuk mbajnë përgjegjësi për mallrat e shitura nga shitësi.
  • Cmimi: 30 Euro
  • Kategoria: Audio Video e CCTV
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
💥Super Oferte💥
🔥Kamera e Brendshme 2MP Full HD Metalike 🔥
🚚 TRANSPORT NE TE GJITHE SHQIPERINE
📦 Sasi e Limituar
💳 Pagese ne Dorezim
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.