Punësim e Biznes/Ofroj Punë/KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT !
KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT !
1000 Euro
Postuar më 15.07.2021
Njoftim i Verifikuar
KlintonRecruit

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

KlintonRecruit

+355694476198

  • Cmimi: 1000 Euro
  • Kategoria: Ofroj Punë
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Kerkohen agjente telemarketingu per gjuhet :
Italisht ,Spanjisht,Gjermanisht .

Ajo cka ofrojme eshte :
-Pagese teper e kenaqshme.(70.000 AL + Bonuse)
-Bonuset me te larta ne treg.( <1000 Euro )
-Fundjava pushim.
-Trajnime profesionale me staf te specializuar nqs iu mungon eksperienca .
-Mundesi rritjeje profesionale dhe karriere te sigurte .
-Komoditet ne pune dhe stabilitet ekonomik dhe social.
- Kontrate te rregullte pune sipas legjislacionit.

Kerkohet :
Zoterim i gjuhes perkatese ne nivel mesatar ne komunikim.
Ambicie dhe deshire per te punuar.
Njohuri baze ne perdorimin e kompjuterit .

Na kontaktoni ose na shkruani ne Whatsapp ne numrin e telefonit : 0694476198

Dergoni CV ne e-mail: [email protected]
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.