Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente me Qera/Jepet me qera Apartament 2+1 ne zonen kenetes
Jepet me qera Apartament 2+1 ne zonen kenetes
15000 Lek
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 15000 Lek
  • Kategoria: Apartamente me Qera
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đź’ĄJepet me qera apartament 2+1 ne zonen e kenetes.đź’Ą
🏠Vile 3 kateshe.Kati i 2.
🛋Apartament i mobiluar pjeserisht.
Organizuar nga:
🔹2 dhoma gjumi
🔹guzhine/soxhorno, 1wc.
âś…Zone e qete.
➡️Afer Galaktikut dhe Autostrades.
đź’¶Cmim 150 mij lek ne muaj
Kontakto tani:
📲0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.