Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente me Qera/Jepet me qera Apartament 1+1 ne Vollga
Jepet me qera Apartament 1+1 ne Vollga
250 Euro
Postuar më 02.12.2020
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 250 Euro
  • Kategoria: Apartamente me Qera
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
💥💥Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Vollges Durres.💥💥
Organizuar nga:
🔸1 dhome gjumi
🔸guzhine /soxhorno
🔸1wc.
🔑Apartamenti i mobiluar totalisht, me ashensor si dhe pamje nga i gjith qyteti.
🏢Pallat i ri kati i 9 me ashensor.
✅Preferohet per familjare ose te huaj.
💶Cmimi 250€/Muaj.
Kontakto tani:
📞0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.