Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente me Qera/Jepet me qera 1+1 apartament ne plazhin Golem
Jepet me qera 1+1 apartament ne plazhin Golem
35 Euro
Postuar më 26.05.2021
Njoftim i Verifikuar
eni

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

eni

+355674022645

  • Cmimi: 35 Euro
  • Kategoria: Apartamente me Qera
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Jepet me qera apartament 1+1 ne kompleksin "Alb Adriatik" ne Golem, Durres.

Apartament 1+1, 65 m2, me 4 vende fjetjeje, ajer i kondicionuar, WiFi, vetem pak metra nga bregdeti, ne Qendren Rezidenciale "Alb Adriatik" ne Golem, me pishine brenda kompleksit, me garazh privat. Kompleksi eshte mes gjelberimit me pisha, e pershtashme per familje. Tarifa 25 euro/dite per muajin Qershor dhe Shtator, 35 euro/dite per muajt Korrik -31 Gusht.

Nr kontakti: 0674022645
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.