Pasuri të Paluajtëshme/Ambiente Biznesi /Jepet me Qera Magazine ne zonen e Shkozetit
Jepet me Qera Magazine ne zonen e Shkozetit
250 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 250 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Jepet magazine me qera ne zonen e Shkozetit.đŸ’„đŸ’„
📐Siperfaqe e brendeshme 120m2 si dhe 250m2 oborr.
✅E pershtatshme per magazine dhe biznese te ndryshme.
âžĄïžVetem 1 minut nga rruga kryesore.
đŸ’¶Cmim 250€/muaj
Kontakto tani:
đŸ“Č0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.