Pasuri të Paluajtëshme/Ambiente Biznesi /Jepet me Qera Magazine ne zonen e Kenetes
Jepet me Qera Magazine ne zonen e Kenetes
350 Euro
Postuar më 28.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Blejprona

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Blejprona

+355699622340

  • Cmimi: 350 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: DurrĂ«s ShqipĂ«ri
đŸ’„đŸ’„Jepet me qera magazine ne zonen e kenetes.đŸ’„đŸ’„
🏱Kati i pare i nje vile 3 kateshe.
📐Siperfaqe e brendshme 255m2.
đŸ”čMe 2 porta hyrese.
đŸ”čDrita uj 24ore.
đŸ”čSistem kamera sigurie, korentin 3 fazor i lidhur.
âžĄïžVetem 100m nga rruga kryesore e kenetes si dhe 1 minut nga autostrada Tr-Dr.
✅E pershtatshme per biznese te ndryshme.
đŸ’¶Cmim 350/ Muaj
Kontakto tani:
📞0699622340
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.