Edukatore
300 Lek
Postuar më 31.08.2021
Njoftim i Verifikuar
Fatbardha

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Fatbardha

+355696675001

  • Cmimi: 300 Lek
  • Kategoria: Ofroj Punë
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Kerkojm edukatore per kopesht me arsim perkates
Mosha 23-50 vjec
Preferohet me eksperience pune
Kushtet e punes dhe paga shume te kenaqshme
Adresa: Porcelan
Numer kontakti: 0696675001
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.