Shtëpi e Kopshtari/Mobilje/Dyshek Italian & Krevate
Dyshek Italian & Krevate
300 Euro
Postuar më 11.02.2021
Njoftim i Verifikuar
Gazi

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Gazi

+355688215668

  • Cmimi: 300 Euro
  • Kategoria: Mobilje
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Bejm Cdo Lloj Permase Dysheku Dhe Krevati Qe Deshironi Kemi dyshek Italian 23 cm lartesi 27 cm lartesi
Kemi dyshek luksi 36 cm lartesi
Kemi dyshek te forte vetem ato qe vuajn nga herniediskales dhe per ato qe jan mbipesh 95 Kg e siper.!
Te gjith dyshekt Jan per semundje si reomatizmale,herniediskales,spoliartroza
Dysheku ka 7 vite garanci
Dysheku esht I gjithi Sfungjer dhe aloe Vera
Antialergjik,antimikrobal,vetajrosje.!
Me cmimet me te lira ne treg
Dhe Me Cilesore Ne Treg .!
Transport Falas Kudo Qe Jeni .!
Ne Shqiperi Dhe Jasht Vendit.!
Adresa Jone Ne Instagram Ori.flexx
Adresa Jone Ne FaceBook Oriflex
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.