Automjete/Bicikleta/Biciklete Fischer Bike
Biciklete Fischer Bike
90 Euro
Postuar më 23.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Bicikleta

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Bicikleta

+355 693467783

  • Cmimi: 90 Euro
  • Kategoria: Bicikleta
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Super Oferte ischer Bike e kompletuar me zgare dhe parafango.
26inch.Marshe Shimano 7×3.
Shale dhe Goma akull te reja.
Kontakt Whatsapp
Porosia ju vjen aty ku ju ndodheni
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.