Automjete/Bicikleta/Biciklete Chaka Chaka
Biciklete Chaka Chaka
10000 Lek
Postuar më 23.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Bicikleta

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Bicikleta

+355 693467783

  • Cmimi: 10000 Lek
  • Kategoria: Bicikleta
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Okazion Bike Chaka
Goma te reja 26inch dhe Shale e re
Marshe shimano 7×3
Info whatsapp ose Viber
Porosia ju vjen brenda dites.
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.