Automjete/Bicikleta/Bciklete 26CE MTB
Bciklete 26CE MTB
10000 Lek
Postuar më 23.11.2020
Njoftim i Verifikuar
Bicikleta

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Bicikleta

+355 693467783

  • Cmimi: 10000 Lek
  • Kategoria: Bicikleta
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Shitet Biciklet MTB akull e re
Goma dhe disqe origjinale.
Parafango dhe shale e re
Marshe Shimano 7×3
Info Whatsapp
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.