Punësim e Biznes/Ofroj Punë/Bar lounge neleo
Bar lounge neleo
300 Lek
Postuar më 06.05.2021
Njoftim i Verifikuar
Andrea

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Andrea

+355696996801

  • Cmimi: 300 Lek
  • Kategoria: Ofroj Punë
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Bar lounge neleo kerkon te punesoj 2 kamarier/e dhe 1 banakier/e me eksperienc pune te meparshme te interesuarit te kontaktojn ne nr e cel: 0696996801
Paga e kenaqshme
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.