Automjete/Makina/Audi A8 Long
Audi A8 Long
1 Euro
Postuar më 11.05.2021
Njoftim i Verifikuar
Gjergji

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Gjergji

+355694075282

 • Cmimi: 1 Euro
 • Kategoria: Makina
 • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
 • Lloji Njoftimit: Në Shitje
 • Marka: Audi
 • Modeli: A8
 • Viti: 2012
 • KM: 255000
 • Karburanti: Naftë
 • Kambio: Automatik
 • Tipi Veturës: Sedan
 • Targa: Shqipëtare
Audi A8 Long D4 4H
Viti prodhimit 2011
Motorr 3.0 tdi nafte v6
8 tiptronic
Xhama termik
Serdilje me ngrohje para dhe mbrapa
NAVI DVD AUX CD
Perde origjinale
Dritat Full
Bose Sound System
Blind Spot Assisten
Engine Start-Stop
Bagazhi Elektrik + DTU Hand Free
Sensor Parkimi Para Mbrapa
Sensor Drite dhe Shiu
Pasqyrat Elektrike Me Palosje
Isofix
Disqet 20 me goma te reja
Full Opsion
Cmimi i diskutushem.
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.