Shtëpi e Kopshtari/Mobilje/Arredoni ambjentet tuaja me Karrige Tavolina
Arredoni ambjentet tuaja me Karrige Tavolina
1000 Lek
Postuar më 28.04.2021
Njoftim i Verifikuar
karrigetavolinalishi

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

karrigetavolinalishi

+355673158880

  • Cmimi: 1000 Lek
  • Kategoria: Mobilje
  • Vendodhja: Shkodër Shqipëri
Arredoni biznesin barin restorantin hotelin kopshtin e shtepis tuaj me produktet tona me te reja dhe me cilesore ne treg
Rus Shkoder.
Kontakt: 0673158880
© shopoles.com 2020 - 2023 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.