Punësim e Biznes/Ofroj Punë/Apliko ne FOREX ! Gjermanisht ose Spanjisht !
Apliko ne FOREX ! Gjermanisht ose Spanjisht !
500 Euro
Postuar më 27.05.2021
Njoftim i Verifikuar
Uarda

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Uarda

+355688697250

  • Cmimi: 500 Euro
  • Kategoria: Ofroj Punë
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Mundesi Punesimi ne Gjuhen Gjermane dhe Spanjolle ! Apliko, Tani !
Vend Vakant : Operator ose Grup Operatoresh
Gjuha : Gjermanisht, Spanjisht
Ofrojme : HOT LEADS dhe PAGAT ME TE LARTA NE TREG !
Adr. : Blloku, Tirane

KONTAKT :
0688697250
[email protected]
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.