Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente me Qera/Apartamente me qera ne plazh Durres
Apartamente me qera ne plazh Durres
30 Euro
Postuar më 16.08.2021
Njoftim i Verifikuar
Erma

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Erma

+355683165911

  • Cmimi: 30 Euro
  • Kategoria: Apartamente me Qera
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti eshte 1+1(dhome+kuzhine) Dhoma perbehet prej 2 krevatesh(1 dopio dhe 1 tek)Ndodhet ne kat te 4 buzë detit.Ne kuzhine ndodhen 2 divane funksionale pasi perdoren edhe per te flejtur gjithashtu. Cmimi eshte i diskutueshem pasi esht sezonal. Per me shum info kontaktoni ne numrin +355683021876
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.