Apartament per shitje
1300 Euro
Postuar më 19.01.2021
Njoftim i Verifikuar
PropertySaleInAlbania

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

PropertySaleInAlbania

+355068 842 8921

  • Cmimi: 1300 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: TiranĂ« ShqipĂ«ri
🏡 Shitet Ambjent me siperfaqe bruto 280 m2, me shkalle dhe ashensor me vete, dhe shkalle dhe ashensor pallati. Ambjenti ka mundesi ndarje ne Apartamente 1+1 dhe 2+1.
đź“Ť Rruga "Dritan Hoxha", Zoja e Keshillit te Mire, Tirane
- Cmimi i qirase € 5/m2
- Cmimi i shitjes €1300/m2
Per nje vizite per ne prone, kontaktoni ne nr: 068 84 28 921đź“©https://www.facebook.com/propertyforsaleinalbania
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.