Apartament per Shitje
1 Euro
Postuar më 12.01.2021
Njoftim i Verifikuar
PropertySaleInAlbania

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

PropertySaleInAlbania

+355068 842 8921

  • Cmimi: 1 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: TiranĂ« ShqipĂ«ri
🏡 Shitet Apartament 1+1
📍 Tek Shkolla "Sami Frasheri" Tirane
📐 Siperfaqe totale: 87.70 m2
- Apartamenti ndodhet ne katin e 12 (te fundit) te nje pallati 12 katesh.
- Perbehet nga ambjenti i ndenjes, gatimit, dhome gjumi, tualet dhe Verande e madhe.
- Paraqitet me rifinitura te perfunduara, ne gjendje shume te mire.

Per nje vizite per ne prone, kontaktoni ne nr: 068 84 28 921đŸ“©
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.