Apartament per Shitje
1 Euro
Postuar më 12.01.2021
Njoftim i Verifikuar
PropertySaleInAlbania

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

PropertySaleInAlbania

+355068 842 8921

  • Cmimi: 1 Euro
  • Kategoria: Apartamente pĂ«r Shitje
  • Vendodhja: SarandĂ« ShqipĂ«ri
🏡 Shiten Apartamente 1+1 ; 2+1 ; Papafingo
đź“Ť Tek "Santa Quaranta", Sarande
Kati 2 – cmimi eur 650/m2
Kati 3 – cmimi eur 700/m2
Kati 4 – cmimi eur 750/m2
Kati 5 – cmimi eur 800/m2
Papafingo – cmimi eur 1000/m2 (3 dhoma gjumi, 2 wc, tendat e druri te investuara dhe duraluminet me imitim druri)
.
- Apartamentet jane me pamje nga deti
- Te pajisura me grila veneciane, dopjo xham, dopjo mur me polisterol nga brenda, tuba per system kaldaje te vendosura nen dysheme

Per nje vizite per ne prone, kontaktoni ne nr: 068 84 28 921đź“©
© ofertadites.al 2020 - 2024 Të gjithë të drejtat e rezervuara.