Apartament per Qira
500 Euro
Postuar më 12.01.2021
Njoftim i Verifikuar
PropertySaleInAlbania

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

PropertySaleInAlbania

+355068 842 8921

  • Cmimi: 500 Euro
  • Kategoria: Apartamente me Qera
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Jepet me qira - Apartament ne Tirane
Apartament i ri 2+1+1 me 2 ballkone me siperfaqe 113 m2.
Ndodhet ne katin e 9, te pallatit 11 katesh.
Mobilim bashkekohor, i pajisur me kondicionim, grila, tenda si dhe me nje pamje fantastike nga qendra e Tiranes.
Apartamenti ndodhet pas Foto Reli, paralel me Bulevardin Zogu i I, direkt pas Hotel Tirana.
Çmimi € 500 / muaj
Per nje vizite ne prone kontaktoni ne nr: 068 84 28 921
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.