Apartament per Qira
450 Euro
Postuar më 12.01.2021
Njoftim i Verifikuar
PropertySaleInAlbania

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

PropertySaleInAlbania

+355068 842 8921

  • Cmimi: 450 Euro
  • Kategoria: Apartamente me Qera
  • Vendodhja: TiranĂ« ShqipĂ«ri
🏡 Jepet me qira Apartament 2+1+2 tualete + ballkon i madh. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.
Apartamenti ndodhet tek kompleksi Usluga, nje nga komplekset me te mira te zones, me dy ashensore dhe me te gjitha sherbimet dhe komoditetet qe ofron kompleksi.
📍 Pallati Usluga, Stacioni i Trenit, Tirane
Cmimi 450 euro/muaj
Per nje vizite per ne prone, kontaktoni ne nr: 068 84 28 921đŸ“©
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.