Apartament per Qira
350 Euro
Postuar më 12.01.2021
Njoftim i Verifikuar
PropertySaleInAlbania

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

PropertySaleInAlbania

+355068 842 8921

  • Cmimi: 350 Euro
  • Kategoria: Apartamente me Qera
  • Vendodhja: TiranĂ« ShqipĂ«ri
🏡 Jepet me qira Apartament 2+1, kati 0
Apartamenti eshte i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire mirembajtje.
📍 Tek Shkolla "Sabaudin Gabrani", 21 Dhjetori, Tirane
Cmimi 350 euro/muaj

Per nje vizite per ne prone, kontaktoni ne nr: 068 84 28 921đŸ“©
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.