Apartament me qira ditore
30 Euro
Postuar më 12.01.2021
Njoftim i Verifikuar
PropertySaleInAlbania

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

PropertySaleInAlbania

+355068 842 8921

  • Cmimi: 30 Euro
  • Kategoria: Apartamente me Qera
  • Vendodhja: Pogradec ShqipĂ«ri
🏡 Jepet me Qira Ditore Apartament 1+1+ ballkon i madh. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese 5 kateshe, i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.
📍 Ndodhet tek Rruga "Rinia", ngjitur me Bar Pasticeri "Tushi", Pogradec
Cmimi 30 euro/nata

Per nje vizite per ne prone, kontaktoni ne nr: 068 84 28 921đŸ“©
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.