Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente me Qera/Apartament me qira Pishat e Buta Golem
Apartament me qira Pishat e Buta Golem
30 Euro
Postuar më 19.07.2021
Njoftim i Verifikuar
Dyshka

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Dyshka

+355695233376

  • Cmimi: 30 Euro
  • Kategoria: Apartamente me Qera
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartament 2+1me qira ditore/vjetore. Ndodhet ne Kompleksin AGZA tek Pishat e Buta ne Golem.Eshte i ri dhe i miremobiluar. Ka dy dhoma gjumi dhe dhomen e ndenjes ne te cilen ndodhet nje kend i cili eshte i adoptuar edhe per fjetje, si dhe kuzhina e montuar. Ka nje ballkon dhe nje banjo. Eshte 100 metra larg detit, ne mes te pishave dhe gjelberimit. Cmimi eshte sezonal dhe i diskutueshem. Per me shume info lutemi te na kontaktoni ne +355695233376
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.