Apartament 1+1 Yzberisht
45000 Euro
Postuar më 22.01.2021
Njoftim i Verifikuar
Francesko

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Francesko

+355696297829

  • Cmimi: 45000 Euro
  • Kategoria: Shtëpi e Vila për Shitje
  • Vendodhja: Tiranë Shqipëri
Shitet apartament 1+1, ne Yzberisht, te rruga 3 Deshmoret.
Apartamenti ndodhet ne katine e 6-te dhe eshte organizuar ne nje sogiorno se bashku me kuzhinen , nje dhome gjumi dhe nje ballkon.
Siperfaqia totale eshte 70 m2. Cmimi 45.000 Euro.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni
© ofertadites.al 2020 - 2022 Të gjithë të drejtat e rezervuara.