Ambjente biznesi
1 Euro
Postuar më 01.02.2021
Njoftim i Verifikuar
Jora

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Jora

+3550692528908

  • Cmimi: 1 Euro
  • Kategoria: Ambiente Biznesi
  • Vendodhja: Elbasan Shqipëri
Objekti shitet ose jepet me qera. Sip. E truallit eshte 1672m2 . Ndertesa kati 1 ka sip.516m2 . Kati i 2 ka sip. 207m2 . Sip. perpara objektit eshte 1156m2 . Ambjentet e katit te 1 jane servis + dyqan pjese kembimi + lokal bar kafe + dy dhoma (ka qen aktiviteti i fundit por qe mund te perdoren per cdo aktivitet tjeter ) + dy banjo. Kati 2 mund te perdoret per zyra , shtepi bani etj.
Objekti dhe trualli jane me tapi te rregullt. Per cdo info. na kontaktoni ne nr cel: 0692528908. Qeraja - 1600€ Cmimi i diskutueshem.
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.