Elektronika/Aksesorë/Aksesore alarmi per celulare
Aksesore alarmi per celulare
1200 Euro
Postuar më 04.02.2021
Njoftim i Verifikuar
Afrim

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Afrim

+355699919590

  • Cmimi: 1200 Euro
  • Kategoria: Aksesorë
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Shes paisje me sistem alarmi per celulare: iphone, samsung, huawei etj. Paisja perbehet nga nga nje fishe per llojin e celularit(usb), nje buton aktivizimi te alarmit, dhe nje ngjitse per telefonin, si dhe nje pult per axhornimin e sistemit, jane gjithsej 26 paisje dhe shiten me cmim oferte, arsyea esht ndrrim i bisnesit.
© shopoles.com 2020 - 2022 Marktplaats Alle Rechte vorbehalten.