Pasuri të Paluajtëshme/Apartamente për Shitje/APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI NE VOLLGA!
APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI NE VOLLGA!
111775 Euro
Postuar më 15.05.2021
Njoftim i Verifikuar
Selacentury21

Shitës I Verifikuar

Njoftimet

Selacentury21

+355696917389

  • Cmimi: 111775 Euro
  • Kategoria: Apartamente për Shitje
  • Vendodhja: Durrës Shqipëri
Apartamenti me siperfaqe totale prej 131.5 m2 ndodhet ne katin e 16 te banimit te nje pallati te ri me punimet nga me cilesoret. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 salle ndenje dhe gatimi, 2 tualete, dhe ballkoni i cili ben te mundur nje pamje panoramike te detit. Disponojne dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion ose shoqerim ne prone na kontaktoni!
© ofertadites.al 2020 - 2021, Të gjithë të drejtat e rezervuara.